Strona główna
Info
Książki
Hobby
Galeria
Linki
Kontakt do mnie
Facebook
Jerzy Miosga
Sztuka tworzenia
Moje serce...
Gdyby moje serce miało usta i potrafiłoby mówić,

Pewnie krzyczałoby ciągle te słowa: kocham, pragnę i tęsknie...

Lecz wszystko, co się wydobywa z mojego serca,

Każda myśl, pragnienie, czy nawet zwykły okrzyk radości.

Jest filtrowane niczym przez gąbkę i okładane cenzurą.......

Rozum, który bawi się w cenzora i nie pozwoli memu sercu krzyczeć,

Zamiast miłosnych uniesień, pozwala mym ustom powiedzieć tylko „ czekam”...

Nienawidzę mego rozumu, bo podcina mi skrzydła, które rozwinęło moje serce...

Jestem mu jednak wdzięczny, bo wiem, że już dawno bym je miał podcięte.......
<< Wstecz Dodaj nowy komentarz
AdamP
08/10/2019 16:43:33
Nie glosujcie na sondaze
Ludzie jak w tym kraju ma byc dobrze jak wy w kolko wybieracie miedzy tyfusem, a cholera. Ida wybory a wy ciagle glosujecie na sondaze, a nie tak jak wam intuicja podpowiada. Sondaze sa naciagane, to zwykla socjotechnika. Zrozumcie, ze trzeba w koncu wywalic magdalenkowy uklad POPIS z sejmu i wtedy tu bedzie normalnie. Oni nie sluza naszemu krajowi - jedni podnozki Brukseli, drudzy podnozki USA. Im chodzi tylko i wylacznie o wladze. Zycie w splendorze i luksusach przez kolejne 4 lata na koszt podatnikow.

Zrozumcie, ze PIS nie daje wam 500+ z troski o was, czy o wasze dzieci. To jest zwykle kupowanie glosow i to jeszcze waszymi pieniedzmi. Tak placicie za to w podniesionych kolejnych podatkach i daninach. Zrozumcie ze dobrobyt buduje sie obnizajac podatki, a nie rozdajac pieniadze.

Ja chce zyc godnie ze swojej pensji, a nie dostawac jekies ochlapy od panstwa. Jest jedna partia ktora chce obnizac podatki, nie dawac, ale i tez nie zabierac, ale ja wam nie bede mowil na kogo glosowac. Powiem wam, na kogo nie glosowac - trzeba pogonic POPIS! I trzeba ruszyc sie z domu i isc na wybory. Nie patrzcie na sondaze. Namowcie cala rodzine i idzcie glosowac przeciwko POPIS. Te szkodniki niszcza Polske od ponad 2o lat pod roznymi nazwami. Biedy nie da sie zniesc ustawa tak jak to Kaczynski planuje poprzez podniesienie placy minimalnej. Niezbyt inteligentni juz sie ciesza, ze beda wiecej zarabiac, ale przeciez nie pomysla, ze np szef piekarni bedzie musial podniesc pensje piekarzom i chleb bedzie kosztowal 8PLN. I tak samo w kazdej innej branzy. Dlaczego nie mozna podniesc skandalicznie niskiej kwoty wolnej od podatku, a wydaje sie miliardy na 500+ ? Dlaczego ta banda z Wiejskiej ma kwote wolna od podatku w wysokosci 30000 a my 10 razy mniej? To nie jest ani dobre prawo, ani sprawiedliwosc. Kopiujcie ten komentarz i wklejajcie na swoim facebook-u, twitterze i gdzie tylko sie da.
Ja
31/03/2011 11:16:48
...
Piękne , aż dech zapiera :)
2 element(y|ów)
Dodaj nowy komentarz
Nazwa*
Tytuł*
Komentarz*
Wpisz kod potwierdzenia przedstawiony na obrazku*
Załaduj ponownie obraz.

Strona głównaInfoKsiążkiHobbyGaleriaLinkiKontakt do mnieFacebook